Виявляється, еко шубу можна прати!

А що ще з нею можна робити, і при цьому не зіпсувати? Давайте розбиратися!

1. Зберігати еко шубу варто на вішачку. Дайте їй трохи простору! Ви ж не хочете отримати заломи? А в теплу пору року варто ще й накинути на неї чохлик.

2. Одягаючи еко шубу, віддайте перевагу сумці, яку можна носити в руках. Таким чином ви уникнете потертостей.

3. Потрапили під дощ чи мокрий сніг? Сушіть верхній еко одяг при кімнатній температурі, а після розчешіть гребінцем з рідкими зубцями.

4. Локальний бруд та пил в домашніх умовах можна видалити за допомогою крохмалю. Насипте його безпосередньо на хутро, обережно похлопайте рукою, щоб крохмаль ввібрав в себе забруднення, а потім - вичистіть. 

article

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Еко шубу можна прати. Як руками так і в машинці. При цьому вода має бути не гарячою, щоб уникнути деформації. Також не варто закидати надто багато прального порошку. А ще краще - віддати перевагу рідкому засобу. Якщо це машинне прання – обирайте делікатний режим. До речі, перед пранням не зайвим буде вибити пил. Але робіть це обережно, щоб не пошкодити виріб.

6. Сушити шубу після прання варто на вішачку. І - не на сонці.

7. Не прасувати! 9. Перш ніж проводити будь-які маніпуляції з вашою шубкою – вивчіть бірку! Виробник має на ній вказати особливості догляду. Якщо маєте сумніви чи не маєте часу – краще віддайте у хімчистку!